| yoana98 a întrebat:

Imi dores demult un prieten care sa ma inteleaga, sa ma iubeasca cu adevarat, sa fie respectuos, inteligent, dragut si intelegator. Ma simt aiurea. Vreau sa am pe cineva in care sa am incredere, cu care sa pot vorbi la orice ora. sad

Răspuns Câştigător
| DroGhys a răspuns:

Nu stiu cati ani ai dar uite aici un exemplu.
Eu mereu am oferit ce iti doresti tu si unde am ajuns? Cu timpul, cu esecurile, inveti sa fii mai rezervat.

Poftim aici trecutul meu pe scurt:

http://www.tpu.ro/......-as-putea/

Răspuns utilizator avertizat
| DroGhys a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Da, nu imi pare rau. Am invatat foarte multe din esecuri si de aceea zic ca toti vor invata la randul lor foarte multe. Dar nu le poti invata dintr-o relatie sau in cateva luni. Experienta si lectiile de viata le inveti in timp...

19 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Esti prea mica. Fetele se maturizeaza mai rapid ca sa zic asa. Ca sa fie cineva asa cum il descrii tu, trebuie sa fie ceva mai mare decat tine. Iar daca este mai mare, mi-e greu sa cred ca ar vrea sa stea cu o fata de varsta ta. Nu ca ai avea tu ceva, doar asa din principiu, cel putin asa consider eu. happy

| ombladon a răspuns:

Dar tu poti sa oferi toate lucrurile de mai sus?

| RAY a răspuns:

Ioana rar gasesti asa ceva in ziua de azi asa ceva, auta pe cineva mai matur in varsta asta nu-i o garantie, nu te incredere in nimeni ca vei suferi, prietena ta cea mai buna esti tu insuti, multi vor profita de slabiciunile tale pentru sex apoi si tu de alti vei profita si uite profitam uni de alti, omul e poligam ca fiinta monogamia e o nebunie umana asa ca fa sex ca e o nevoie umana, sa descoperit ca suntem monogami sociali dar nu si sexual, adica stai cu o persoana pentru afectiune emotionala dar faci sex si cu alti

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu au incercat pana in prezent cei din preajma ta sa te abordeze? Ti-ai pus intrebarea din ce motiv nu ai un astfel de prieten? Pretentiile tale sunt pe masura cerintelor si calitatilor ce i le poti oferi si tu in schimb, daca esti dispusa sa accepti compromisul in viata te poti astepta la implinirea visurilor tale

| neutrino a răspuns:

Cu totii ne dorim asa ceva. Tu esti la varsta care-ti permite sa visezi la acest Fat Frumos perfect, apoi incet, incet, vei mai lasa din pretentii: altfel risti sa ramai singura, visand.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băiatul perfect nu exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu totii ne dorim de la ceilalti lucruri pe care nu le putem oferi la randul nostru.

Tu ti-l doresti pe Fat-Frumos. Multa bafta!

| Robert2526 a răspuns:

Buna. As vrea sa vorbim. Nu in sensul in care pare, nu ma dau la tine, nu sunt obsedat. Ceva imi spune ca semanam, mi-as dori si eu sa pot vorbi cu cineva deschis si sincer, iar tu spui ca ai calitatile acestea. Nu stiu daca sunt inteligent, dar cu siguranta sunt respectos si intelegator. Am suferit din cauza rautatii oamenilor si poate pare aiurea ca vreau sa vb cu tine doar pentru ca tu sustii ca esti cumva...da mi-ar place sa te cunosc... daca vrei, iti pot da nr meu de telefon, putem vb pe whatsup sau orice alta varianta iti doresti. Astept raspuns.

| tr3ig a răspuns:

In primul rand trebuie sa cauti unu care sa te iubeasca si sa te respecte asa cum o faci tu si asa cum o meriti. frumusetea exterioara trece cu aniiwinking iar daca tu il placi nu trebuie sa fie fat frumoswinking, inteligent nu stiu daca iti trebuie doare ce cu cat e mai inteligent cu atat o sa te raneasca mai multwinking sper sa intelegi ce vreau sa zic.

| Just4Joker075 a răspuns:

Ma incadrez perfect in cerintele tale, sunt ințelegator, respectos, politicos, inteligent, sunt un baiat de incredere, cu capul pe umeri, daca vrei imi poti da mesaj privat

| Livelord a răspuns:

Este normal sa iti doresti asta la varsta ta.
Trebuie doar sa ai rabdare, toate la timpul lor.

| yoana98 explică:

Sunt din Bucuresti
Si nu il vreau pe Fat-frumos. Vreau in primul rand sa existe respect reciproc. Restul vin de la sine. Eu pot oferi tot ceea ce am mentionat mai sus.

| yoana98 explică:

DroGhys am citit intamplarile tale. Asa e. Din greseli inveti. Dar pentru a invata trebui sa am si acele esecuri.

| Just4Joker75 a răspuns:

Buna! esti frumusica si mi-ar placea sa ne cunoastem, ce zici?

| thesuperbacca a răspuns:

De unde estiwinking?

| dumitrescumadalina a răspuns:

Esti cam micuta dar o sa gasesti in timp! Dar stai linistita toate la timpul lor, toate ne dorim un astfel de baiat langa noi :*