| OmulDinVis000111 a întrebat:

Vreau vara asta sa fac o afacere cu tricouri si haine de firma din Turcia, dar de pe ce site pot cumpara? Multumesc

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu exista haine de firma in Turcia sau in alte tari in curs de dezvoltare.Defapt, nu exista haine de firma, punct.Toate provin din aceleasi fabrici si depozite, cu conditii de lucru improprii, fiind manufacturate de oameni care nu sunt platiti decent pentru munac lor.Platesti doar numele, astfel incat patronul sa moara cu bani pentru el si urmatoarele 20 de generatii.

| DanRaul77 a răspuns:

N ai de unde. trebuie sa mergi personal sa iei din bazar cu 3 sau 5 euro si te ai scos le dai aici mai scump