| TuguiMihai1 a întrebat:

Vrei sa incepi o afacere online?

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Cum pun botu astia laughing

| TuguiMihai1 explică (pentru ombladon):

Eu am scris un ghid despre blogging pe care il dau gratis insa nu pot sa pun link aici... pentru ca as incalca regulamentul TPU

| Catalin8889 a răspuns (pentru ombladon):

Gg laughing

17 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Da, as vrea si eu. Despre ce este vorba?

| stroedaniel13 a răspuns:

Uite o lista completa: www.afaceri-online.org

Răspuns utilizator avertizat
| TuguiMihai1 explică:

Pt asceia care nu imi pot trimite mesaj privat in profilul meu TPU aveti linkul profilului meu facebook, asfel imi trimiteti mesaj pe facebook

| MariusPapoi a răspuns:

Da. cum?

| GabrielCIG a răspuns:

Da!

| TuguiMihai1 explică (pentru GabrielCIG):

Trimite-mi un mesaj privat si iti dau un ghid gratuit despre cum faci asta.

| GabrielCIG a răspuns (pentru TuguiMihai1):

Am contul acesta facut azi si inca sunt membru junior iar site-ul nu-mi permite sa-ti dau un mesaj privat.

| TuguiMihai1 explică (pentru GabrielCIG):

GabriellCIG, ti-am trimis eu mesaj privat
Daca ai intrebari sau te pot ajuta nu ezita sa ma contactezi

| andaa89 a răspuns:

Clixsense e un site care chiar plateste, daca doresti sa adaugi buzunarului tau un venit suplimentar inregistreaza-te : http://www.clixsense.com/? 4760603. Ai de facut task-uri, sondaje si click-uri pentru reclame. La sondaje castigi cam 1 $ pe sondaj, depinde de disponibilitatea lor. Banii ii retragi in Paypal, pe forum sunt adeverinte de plata.

| Shadyy19 a răspuns:

Da vreau sa ma fac astronaut si nu stiu cum imi dai tu lectii?laughing) Ma ce pun botu altii laughing)

| decorr a răspuns:

Incercati aici. http://www.probux.com/? r=decorr94 si asa multi dintre voi freaca tiparu degeaba pe net, macar frecati-l cu folos:)

| kill3rk a răspuns:

Astept un mesaj de la tine, sunt interesat

| kill3rk a răspuns:

Daaaa