| Nimeni2323213 a întrebat:

Acum ceva timp am întrat în corul scolii și acum vreo luna sau doua m-am retras. Profesoara de muzica de atunci îmi face morala ca trebuie sa bage copii fără voce. In aprilie are o inspecție la care ma obliga sa merg și dacă ii zic ca merg undeva, îmi zice sa reprogramez. Am vorbit cu părinții mei despre asta și mi-au zis sa ii zic ca aceștia nu ma lasă. Țin sa menționez ca nu face numai cu mine asa. Mai am doua colege care tot au ieșit din cor și le obliga. Vreau niște scuze care sa meargă. Ms

Răspuns Câştigător
| danaieladaniela a răspuns:

Profesoara ta nu are cum sa te oblige ca tu sa canti in cor!
Asa ca spune-i ca nu vrei si ca parintii tai nu te lasa!
Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Vreau niște scuze care sa meargă"

nu e cazul, spui că nu mai poți (de fapt nu vrei) și gata

| Andreeush a răspuns:

De ce nu te poți face parte din cor în timpul inspecției?
Cu siguranță profesoara ta îți va fi recunoscatoare.