| Mihaelaa98 a întrebat:

Daca merg la corul scolii, exista sanse sa imi perfectionez vocea?

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

Depinde de cor, dacă profesorul nu face nimic cu voi şi doar vă pune să miorlăiţi 3 cântece nasoale normal că nu.
Dacă vă învaţă ceva şi chiar vă dă sfaturi, idei etc da, ajută.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de profesor daca va ia pe fiecare in parte, cu rabdare. Eu am mers la cor si nu e nici o diferenta in ceea ce imi priveste vocea.

| gabriela2201 a răspuns:

Da, eu am fost la cor si in generala si in primul an de liceu, si chiar cantam mult mai bine decat in perioadele cand faceam muzica doar 1 ora/saptamana.

| Anotherusername a răspuns:

Da.

| stefan339 a răspuns:

Da, vei avea o voce de aur