| PanaitAnaSofia a întrebat:

Aici,la noi,pe TPU,la magazin premii, cum faci rost de monede?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform echipei TPU, citez:
„Există o singură modalitate de a obţine monede virtuale TPU: oferind răspunsuri de calitate la întrebările utilizatorilor.
O monedă TPU se obţine atunci când un răspuns de-al tău este remarcat de echipa editorială TPU şi primeşte distincţia "Apreciat de editori"."

3 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

Wow! Primul user care stie cum sa puna virgulele!

| PanaitAnaSofia explică (pentru DavidoffUser):

Ești sarcastic? Te referi că le-am pus prost? Dacă da, să știi că-s copil, nu am pus anul meu adevărat de naștere la profil, sunt în 2006

| DavidoffUser a răspuns (pentru PanaitAnaSofia):

Nu le-ai pus prost, ba chiar foarte bine. N-am stiut cati ani, dar acum inteleg de ce zici c-am fost sarcastic.
Oricum, tine-te de scoala, esti inteligenta, articulata pentru varsta ta si mi-ar parea rau s-ajungi ca pitipoancele astea de la tv.