| Aditu94 a întrebat:

Cum pot face rost de monede pe TPU spre a revendica premii?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca tot pui intrebari diverse, despre acest forum, dar nu te-ai obosit sa tragi un search ca sa gasesti ce esti interesat.

Uite aici, doar pui mousul pe intrebare si ti se deschide raspunsul:
https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| Fatamuntilor a răspuns:

Cum obţin monede?

Există o singură modalitate de a obţine monede virtuale TPU: oferind răspunsuri de calitate la întrebările utilizatorilor
O monedă TPU se obţine atunci când un răspuns de-al tău este remarcat de echipa editorială TPU şi primeşte distincţia "Apreciat de editori

| gabicoo a răspuns:

Le primești de la admini pentru răspunsuri apreciate de ei!
Deci: slabe șanse! Le rămân produsele pe raft! Săracii de ei!
winking

| Lukasssz a răspuns:

Trebuie sa pupi moderatorii in fund.

| Nirvanaaa a răspuns:

Dai răspunsuri de calitate, le apreciază editorii, și primești monede la schimb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 răspunsuri în care sa iti fie apreciate de editori = 6 monede, cred ca îți trebuie minim 6 monede ca să revendici vreun premiu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E un termen limita în care sa aduni minimul de monezi la care poți revendica premii, dacă depășești termenul limita, se anulează mi se pare monedele obținute și nu mai poți revendica nici un premiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monedele se acumuleaza in urma raspunsurilor apreciate de catre editori.

| Lovelyrockgirl a răspuns:

Trebuie sa dai raspunsuri cat mai frumoase, eleborate si pe subiect pentru a primi monede TPU.