| dreamhigh a întrebat:

@Alloha! Vreau sa va dati cu parerea: imi place foarte mult desenul, il ador pur si simplu, desenez aproape in fiecare zi si nu ma satur. Dati'mi si mie va rog frumos niste idei de desene, mai mult porterete, caricaturi, legat de oameni. Va rog fara peisaje chestii din astea. happy

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Pai,ai putea sa te mai uiti pe 9gag.E un site cu comicuri(desene/poze amuzante)
-ai putea sa te mai uiti pe "weheartit" sau "tumblr",flickr, devianart, chiar sa-ti faci cont.Eu mi-am facut.Si mie imi place foarte mult sa desenez, si crede-ma, ai de unde alege.Gasesti tot ce vrei. : )

3 răspunsuri:
| deeutzy a răspuns:

Pai...un inger care coboara din cer sau un portret de om care are pe pupila panze de paianjeni
caricaturi hm... poti face o caricatura din orice om deci... succes la desenat :*:*

| C0rinne a răspuns:

Si eu desenez, in fiecare zi. nu ma pot oprihee hee. idei de desene... poti face o caricatura, sa vezi cum iti iese, totusi.sau, ceva cat mai original, ce iti trece tie prin minte, ceva, ce nu ai mai vazut la alte persoane. adica, cel putin mie nu-mi place sa fac desene pe care le-am vazut si la alt cineva. mi se pare ridicol :d adica neah, oricum la ora de desen, desenez ce-mi spune profa. dar totusi, pentru tine, ceva cat mai original big grin. poti sa incepi sa-ti faci autoportretul. al tau, al mamei tale. absolut ce-tii trece prin minte big grin :*

| dreamhigh explică:

Multumesc Corina, ma ajut mult de raspunsul tau si chiar ma apuc acum de autoportretul meu. :*