| Rowi76 a întrebat:

Am carti pe care nu le folosesc acasa. As vrea sa scap de ele.
Unde as putea sa le vand?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Exista anticariat. Exemplu:https://www.targulcartii.ro/

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe olx poti pune anunt

| Rowi76 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am pus de pe contul mamei mele, doar ca nu cumpara nimeni cartile

| Ciprian09 a răspuns:

Doneaza le frate... faci un om fericit, probabil.

| Crescent a răspuns:

Sunt mai multe grupuri pe Facebook. Cauta acolo,, carti de vanzare'' si o sa vezi.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Rowi76):

Ai rabdare, pe Olx se vinde greu nu le vinzi maine. Lasa le acolo ca se vor vinde

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă ai peste 100 de cărți, e un anticariat din București care cumpăra acum ceva timp și veneau după ele (printrecărți dacă nu mă înșel).