| marindan a întrebat:

Unde vand bijuterii din aur?

Am acasa cateva bijuterii din aur de care as vrea sa scap si nu stiu unde sa le vand. Precizez ca vreau sa vand aur si nu sa il las pe la amanet pentru ca nu as lua un pret bun. Am bratari si inele.
Unde imi recomandati sa vand aur in Bucuresti?

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cel mai indicat este sa mergi la o consignatie. poti sa propui tu pretul pe care il doresti.o alta varianta ar fi un magazin de bijuterii care are si raion de consignatie, dar acolo iti fixeaza ei pretul.