| ElizaMaria199 a întrebat:

Am multe carti care sunt cumparate si le-am citit pe toate si nu am ce sa fac cu ele si as vrea sa le vand dar nu stiu stie cineva niste sugestii, sfaturi cum sa le vand si unde as putea

Răspuns Câştigător
| Clytia a răspuns:

Încearcă la un anticariat. big grin

2 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Dacă tot vrei să scapi de ele, dă-le pe gratis. Nu știu cine ți le-ar cumpăra?

Eu colecționez cărți, DAR doar anumite cărți.

Dacă tu ai basme, povestiri, poezi atunci nu știu cui ai putea să le vinzi, dacă chiar vrei să le vinzi. Trebuie să fie site pentru vânzări, dai la categoria cărți și pui anunț.

| nojudgements a răspuns:

Hei! Eu sunt în căutarea a niste cărți! Ce tipuri de carti ai? Daca ai ce vreau, putem face cumva sa le iau eu, contra cost desigur!