| ArexuDeea a întrebat:

Am de facut vara aceasta o tema la desen. Trebue sa fac niste benzi desenate pentru un concurs. Ma puteti ajuta cu un titlu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SuperVerra007 sau Verra007. Le faci ceva de actiunelaughingcu umorbig grin. Cu o tipa imbracata in costum negru de latex care salveaza omenirea. Yhaaaaaaa SuppperrrVerrabig grin.

Bafta`!big grin

2 răspunsuri:
| bebitzu a răspuns:

Incepe sa desenezi, o sa iti vina ideile pe parcurs, si o sa iasa binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ivana locuieste la tipton

( laughing m-au innebunit desenele si sunt destul de batrana pentru ele. 16)