| Chitic_Alexandra_1990 a întrebat:

As vrea si eu idei pentru benzi desenate si chiar si desene sau imagini deoarece am o tema si daca se poate in engleza!
P.S.-Trebuie sa o fac pana luni(13.01.2014)deci daca ma puteti ajuta!
FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| Florentin_Daniel_1997 a răspuns:

Cel mai simplu ai putea sa desenezi viata unui caine pe pasi de la nastere la catelus la catel apoi la caine la momentul in care incepe sa hoinareasca dupa iubire apoi dupa ce a gasit o catea destul de frumoasa sa faca puii cu ea si sa traiasca ferciti pana la adanci batraneti...un caine eu zic ca e usor de desenat si il poti face pe stadii cum fac si astia in unele filme arati cum era cand era batran si le povestea nepotilor viata lui si apoi faci o faza dinaia ( in anul x{cand vrei tu sa se fi nascut caine } am venit pe lume cu ajutorul mamei mele dragi y si tatalui meu w ) si dupa incepi iar dupa 3 luni de la nastere eram un catelus dragut care luasem in greutate si cu chief de joaca si tot asa... sper sa te fi ajutatwinking