| Just Shadows a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostrusad. am de facut un eseu la isto si nu ma descurc.ma ajutati? I don't want to see am o cerinta gen"alcatuiti un eseu in care sa va argumentati opinia cu privire la prabusirea imperiilor antice.precizati sursele pe care le-ati >folosit":". multumesc:-s

Răspuns Câştigător
| Ionutzsa a răspuns:

Nu stiu exact la ce imperiu te referi, cum spune si illusion, fara teme pe site, iti dau doar niste site-uri unde gasesti cate ceva. Tu trebuie doar sa scrii acolo la search ce imperiu cauti si o sa-ti dea date despre el.

de ex:
http://www.descopera.ro/dnews/4997555-de-ce-a-cazut-imperiul-maya
http://www.descopera.org/caderea-imperiului-roman/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De curiozitate. din ce judet esti?batting eyelashes

| illusion a răspuns:

Nu se fac temele pe sitewinking cauta pe net. opinii despre asa ceva happy

| Just Shadows explică:

Off stiu ca nu se fac teme nu am cerut asta:9, doar ca sunt in criza de timp si nu am gasit nimic complex pe site-urisad. si ma gandeam ca poate cunoasteti voi unelesad. oricum sunt constienta ca eseul trebua facut de mine, dar nu am timp, ca doar acolo spune"opinia "mea. off cred ca nu am sa-l pot facesad. dar va multumesc oricum:-