| anonim_4396 a întrebat:

Hey! am nevoie de ajutorul vostru...am de facut un eseu despre adolescenta si nu gasesc pe net ce imi trebuie numai o parte. Va rog ajutati-ma:*big grin

4 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Pai si ce e asa greu, mai fata? Ar trebui sa stii ca esti la varsta asta si cam stii ce probleme sunt. Daca iti dadea de facut o compunere SF ce faceai?

| uzitarG a răspuns (pentru Anca95):

Ms de ajutor!

| Anca95 a răspuns (pentru uzitarG):

Sa cresti mare

| Kissmeagain a răspuns:

Pai un eseu constintue pareri proprii...nu poti sa copiezi ceva de pe internet.Plus ca nu-i mare lucru...