| Oanny a întrebat:

Am o dilema.azi dimineata mi-a zis mama ca sotul unui barbat care lucreaza cu tata este educatoare si ea a zis ca tocmai vineri o sa mergem la scoala ca iar s-a schimbat... voi stiti ceva?

Răspuns Câştigător
| Larette a răspuns:

Uitatul la tv diseara nu prea rezolva nimic, ca zic astia ca suntem liberi pana vineri.si mercuri dimineata altceva.
Cea mai buna metoda e sa ne ducem la scl si ne spun aia ce trebuie sa stim.

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Daca a spus asa inseamna ca stie. In fond ei stiu de la minister ce se transmite si nu de la televizor ca noi unde unele informatii pot fi eronate cateodata.

| Aliyaa a răspuns:

Eu nu stiam asta eu stiam ca maine mergem la scoala nu ramane decat sa ne uitam diseara la stiri si asa vom stii sigur!winking

| diana a răspuns:

Sunt de acord cu larettekiss
Ce-i drept ca televizorul este singura sursa care ne poate confirma ceva...
Dar daca profesorii nu ne-au anuntat, sunt aproape sigura ca maine ne ducem la scoalacrying
Sa speram ca prietena tatalui tai are dreptate:*

| Oanny explică:

Da...ma enerveaza cu schimbarile lor...cica aseara s-a schimbat prostii astia de la minister x-(

| Oanny explică:

Scuzati sotia...

| Oanny explică:

Era de mult ...si am gresit...acolo este sotia unui barbat

| Astaeparereamea a răspuns:

Daca sotul unui barbat este educatoare nu o sa mai mergem deloc la scoala!

| doraz a răspuns:

Nu inteleg nimic! cum adica sotul unui barbat care lucreaza cu tata? sunt gay? si cum adica tocmai vineri mergem la scoala si in comenatrii unii scriu ca maine mergem iar? hotarati-va ca as vrea si eu sa-nteleg.