| EDY26 a întrebat:

Am un tablou mostenire de la bunicul meu, e pe pinza pictat, dar nu e semnat si as vrea sa stiu unde as putea sa-l autentific.Sint din Suceava si as vrea sa stiu daca e pe undeva mai aproape de mine un expert in pictura.

Răspuns Câştigător
| victorserban a răspuns:

Salut
Trimitem o poza cu tabloul bunicului tau si incerc sa te ajut.

www.artposters.ro

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

Pai ca sa-ti autentifice, daca e nesemnat.in cel mai fericit caz, poate sa-si dea cu presupusul.vezi la un muzeu de arta, poate gasesti un custode care e 'pe felie'.