| PerdunAdriana2000 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti daca e adevarata sau nu fraza urmatoare si sa imi explicati de....Am auzit la o emisiune, cum ca francezii nu cosiderea inselare intretinerea relatiilor intime cu alte persoane. E adevarat?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Francezii?
inventatorii french-kill, ménage à trois,...

jos pălăria

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Francezii sunt in opinia mea niste betivi urati, care dau multe exemple de "asa nu", omenirii.
Nu am idee cum suna legislatia lor, de fapt nu stiu nici ce spune legislatia noastra despre inselat... Doar in cazul divorturilor cred ca e important cine, cand si de cate ori a inselat pe celalalt, ca sa se stabileasca cine e mai prost, cine e in stare sa creasca copiii, si cui ii ramane mobila de sufragerie.

| gabicoo a răspuns:

Nu știu cum e la ei!
Dar la noi nu ești gospodar în satul tău dacă nu faci un copil cu leana din capul satului!
hee hee

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Poate au doar mai mulți poliamoroși.

| wildthing a răspuns:

Eu am auzit ca la francezi nu se considera ca iti inseli partenera/partenerul, daca nu esti prins/a. happy