| Porojan_Matei_2005 a întrebat:

As vrea sa încep sa fac graffiti in România și nu stiu in ce locuri sa încep. Puteți să-mi Spune-ți niște locuri unde nu trece paza des și preferabil in zona Tineretului. Caut clădiri abandonate sau orice unde pot sta liniștit fără grija de a veni poliția. Eu am mai făcut graffiti in Bratislava dar acum vreau sa încerc și in romanaia

3 răspunsuri:
| Ady97 a răspuns:

Nu stiu daca e la caterinca sau nu, dar nu cred ca ar trebui sa spui asta pe un pe un site public, parerea mea.