| AndreiDamian1 a întrebat:

As vrea sa-mi fac o macheta dar nu stiu ce lipici sa folosesc pentru a lipi fasiile de ziar pe o plasa

Răspuns Câştigător
| TrixLove a răspuns:

Incearca Picatura sua daca ai de unde sa faci rost si cred ca gasesti al supermarketuri sau la magazine care se ocupa cu vopsele si alte ustensile, cauta Moment. E foarte bun. Lipeste orice, dar trebuie sa pui ceva greu pe ceea ce ai lipit si sa lasi pe balcon sau undeva unde sa se usuce. Bafta la macheta.

1 răspuns:
| 19marian60 a răspuns:

Incearca cu ARACET nediluat, succes!