| claudytza_4022 a întrebat:

As vrea sa stiu ce liceu din bucuresti are ca profil actoria?

12 răspunsuri:
| NuConteazăCine a răspuns:

Dinu Lipatti, are si sectie de actorie. happy

| Morenastyle a răspuns:

Asta caut si eu. dar nu sunt licee cu profil de actorie, ci doar facultatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romania nu exista licee profilate pe arta actorului; liceele cu profil de arta sunt cele in care se studiaza muzica sau artele plastice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La dinu lipatti exista o clasa de actorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinu lipati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu dinu lipatti, si stiu si probele deare trebuie sa treci ca sa intrii in liceuu. acestea fiind:sa reciti o poezie, sa povestesti o fabula, si sa citesti in trei feluri un text la prima vedere. daca vrei mai multe informatii despre dinu lipatti id meu de messenger este : RockStar7811

| emma6312 a răspuns:

La Dinu lipatti...eu sunt acolo in clas a 6a

| Kidd4Kiddutza a răspuns:

Buna! Mă numesc Claudia. Sunt in clasa a V-a şi am aflat de pe TPU că eşti la liceul din Bucureşti Dinu Lipatti. Vreau sa te intreb: Daca acolo sunt ore de actorie? Trebuie să iţi aduci instrumentele de muyica proprii? OK! Aştept raspunsurile tale. Ca să ştii de ce te+am intrebat, vreau să imi planific de acum mediile ca sa intru la un liceu de actorie. Intrebare pentru emma6312.

| anonimm_8670 a răspuns:

Dinu lipatti are o sala de actorie. si-ti zic. ca este un liceu foarte bun. multe celebritati au fost acolo. mari actori si cantareti au invatat acolo

| Macovei_Ioana_1996 a răspuns:

Asta caut si eu! Pacat ca este doar Dinu Lipatti.