| SalutTpu a întrebat:

As dori niste informatii despre liceele economice (si cele care au profil economic) din Bucuresti.
Si daca e cineva dintr-un liceu economic, as vrea sa stiu cum e acolo :d

Răspuns Câştigător
| alina58 a răspuns:

Nu sunt din Bucuresti. Dar anul acesta termin liceul, profil economic. Sincer, clasa a 9-a mi s-a parut destul de grea, nu aveam habar despre ce vorbesc profesorii, parca vorbeau pe alta limba. De pe clasa a 10-a nu am mai avut probleme, pur si simplu am vazut ca incep sa ma descurc mult mai bine, sunt multe chestii care se repeta. Totul este sa inveti de la inceput, iar pe parcurs doar recapitulezi. Chiar nu regret ca am ales profilul economic, mai ales ca vreau sa urmez o facultate pe domeniu.