| alexa96 a întrebat:

Am de facut o compunere in care sa descriu o persoana care mi-a influentat existenta! Pe cine as putea sa aleg?tongue

9 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Unul dintre parinti, bunici sau chiar invatatoarea, vreunul dintre profesori, o prietena buna. Cel mai bun raspuns numai inima ta ti-l poate da:asculta-i glasul.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Poti sa alegi pe cineva din familie, cineva pe care il admiri si cu care ai vrea sa semeni, cineva care te-a ajutat sa realizezi ceva sau care te-a crescut, ti-a dat primele notiuni de educatie, de viata. Poate fi mama ta sau cineva foarte apropiat. Daca ai impresia ca o hotarare de-a ta, privitoare la ceva important, a fost luata dupa o discutie cu cineva poti sa alegi acea persoana si sa motivezi in ce mod ti-a schimbat sau influentat viata.

| Zenithf a răspuns:

Pe Basescu, spune si tu ca nu mai poti manca atatea bomboane/ciocolata ca inainte, ca nu iti mai permite buzunarul (parintilor). thinking

| Lime a răspuns:

Pe mama ta! ca doar ea ti-a asigurat existenta:)

nu?

http://www.amuzant.ro/bancuri/296.html

:*:*pup

| GeoXD a răspuns:

Poate fratele sau sora ta, daca ai
sau daca nu ai, cu siguranta mama sau tatal tau
atat timp cat nu stiu cum ai trait tu, si cine te-a influentat, pot doar sa imi dau cu banuitul, gandeste-te si tu cine ti-a influentat foarte mult alegerile, si felul de a gandi, sunt sigura ca e cineva din familia ta

| RoxannaST a răspuns:

Pe mama ta, nu? Sunt sigura ca ti-a influentat existenta intr-un sens bun.

| CobraLeon a răspuns:

Parinti, bunici...

Te asigur ca o sa primesti raspunsuri, sa scrii despre Dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o fraiera sa stii dc ne intrebi pe noi de unde sa stim noi cine tia influentat existenta