| pinky_2290 a întrebat:

Am de facut o compunere in care sa ma descriu pe mine, insa nu stiu ce as putea scrie in introducere. Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| Bessame a răspuns:

Pai nu stiu acum exact cum esti tu dar na nu trebuie sa dai tu tot adevarul trebuie sa fim putin mistin misteriosi si sa nu dam chiar totul din nou!tongue Pai numele varsta...etc iti poti scrie pasiuniile care pasiune te relaxeaza mai mult si in ce caz! Ce ti-ai dori sa faci pe viitor cat de mult conteaza dragostea pentru tine ce muzica asculti si stil de muzica te inspira in anumite situatii unde ti-ar dori sa calatoresti s-au daca ai fi o stea (vedeta)care ar fi si de ce cum vezi tu viata si ce crezi e imp sa faci pentru a o duce bine! sper ca te-am ajutat cu ceva bafta:*

5 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Cum arati cum te comporti care iti sunt reactiile in anumite cazuri numele pe ce data te-ai nascut despre zodia TA bafta

| Puffu a răspuns:

Numele si prenumele, varsta, iar apoi descriere fizica ( ochii, inaltime, culoarea parului etc. ) Bafta si sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pinky esti tare prosta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste bine si vei dobandi