| BabyBlue_1099 a întrebat:

Am nevoie de cateva informatii si va rog frumos, nu raspundeti daca nu stiti exact la ce ma refer.
Modelul AZTEC. Imi poate da cineva mai multe detalii despre ce inseamna acest model, cam care ar fi semnificatiile sale din mitologie si chestii de genul? Multumesc frumos.

*Am aici un link cu modelul Aztec despre care vorbesc* :
http://data.whicdn.com/......_large.jpg

1 răspuns:
| UnicornLove a răspuns:

Ei unde invat am vazut tot feluri de modele! Le poti face cu un creion, niste carioci si poate chiar acoarele dar daca vrei sa crosetezi ai nevoie de multa ata colorata!