| GaGy a întrebat:

Am nevoie mare de parerea voastra.La scoala este un baiat care imi place enorm de mult dar nu ma baga in seama. intr-o zi doi aieti dintr-a 9 sau luat de mine iar el a venit si mi-a luat apararea.
Ce credeti? maplace sau nu?

Răspuns Câştigător
| Dianaღ a răspuns:

Baietii de obicei sunt timizi... Daca ti-a luat apararea inseamna ca nu ii esti indiferentahappy. Incearca sa intri in vorba cu el, vorbiti pe mess.
Succes!

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu poti sa-ti dai seama din atata lucru! Poate ca lua apararea oricarei fete ar fi fost in dificultate, daca este un om bun si binecrescut! Atunci, cu acea ocazie poate ca te-a remarcat mai bine! Acum depinde de tine daca il faci sa te placa sau nu!

| shadovv a răspuns:

Sincer ezista 50% 50% asa ca mai bine intreaba-l pe el.

| fluturas a răspuns:

Eu zic ca te place happy
intra in vorba cu el si o sa vezi happy

| alecs94 a răspuns:

Te place, da nu vrea sa iti spuna

| MicutzaaPooh a răspuns:

Cred ca da... vorbeste cu el...happy

| diana_3226 a răspuns:

Eu zic ca poate te-a ajutat fiindca tea vazut neajutoratabig grin sau poate a facut-o ca sati atraga atentia! intra in vb cu el si afla!

| LaLalaaa a răspuns:

Pai daca nu te baga in seama dar te cunoaste eu nu cred.

| yonut088 a răspuns:

Te place, noua baietilor cand ne place o fata si nu vorbim cu ea, dar sarim sa o ajutam inseamna ca ne place fata aia si suntem timizi!

| alexandraaaa_9944 a răspuns:

Vaiiii, ce romantic
te place
dar nu vrea sa recunoasca
happy