| Crisszuu a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor big grin am de facut la istorie un referat cu bibliografie cu note de subsol cu tot ce trebuieee cine imi poate lasa un exemplu
dauu fundita`happy

1 răspuns:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Daca te referi la un document Microsoft Office: duci cursorul în text unde vrei să apară numarul notei de subsol. Apoi apeși Insert (bara de sus) -> Reference -> Footnote.
Iți va pune un 1 sus în locul unde ai avut cursorul și iți va permite să scrii explicația la 1 in subsol.
O zi cu zâmbet!