| Vlad9371 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Mai demult am vazut intr-un film un asasin in devenire care citea o carte "cum sa fii un bun asasin" (cartea era in japoneza si nu vreau sa intru prea mult in detalii) ideea e ca as vrea si eu sa-mi spuneti daca stie cineva daca exista cartea aia in romana si vreau sa-mi spuneti numele corect daca am gresit eu. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Vlad9371 explică:

Ok o sa iti dau tie fundita adelix dar mai astept sa vad ce raspunsuri mai primesc.

| XastamikaX a răspuns:

Daca ai vazut cartea intr-un film, nu cred ca exista si mai ales pentru. ca are si numele asta si in film mai era in japoneza, deci raspunsaul meu final este nu.

| Adelix a răspuns:

Cred ca asta te poate ajuta http://stephen91blog.blogspot.com/2010/05/assassins-creed-ii.html
dar nu stiu sigur...am auzit ceva legat de o carte asa daca mai cauti gasesti c"onfesiunile unui asasin economic" care este iar o carte foarte buna in rest nu stiu :) sper ca te-am ajutat:) fundita:X