| mihaela25mihaela25eminem a întrebat:

am vazut mai demult un film pe pro tv care era cam asa, era un bebelus care a plecat de acasa asa ceva si a dat de niste hoti care erau 2 sau trei si era ceva si o carte cu cartea junglei parca din care ii citea mama lui.el le tot facea capcane la hoti sau cam asa ceva dupa care bebelusul s-a suit pe o cladire inalta care era in constructiibig grine comedie filmu.cine stie?

3 răspunsuri:
| BlackNinja a răspuns:

Vezi poate e una din filmele Home Alone.

| mihaela25mihaela25eminem explică (pentru BlackNinja):

Nu nu e home alone asta e cu un bebelus...

| princess01 a răspuns:

Da, si eu am vazut filmul, dar nu stiu cum se numeste, din pacate sad...si eu voiam sa caut titlul filmului