| Vlad9371 a întrebat:

Am vazut acum cateva luni un film cu niste asaini in devenire. Unul dintre ei a fost angajat de un mare barosan si acel barosan i-a zis ca daca vrea sa fie in continuare angajatul lui trebuie sa invete sa fie un asasin profesionist si din cate am vazut eu in filmul ala el citea o carte care se numea "cum sa fii un bun asasin" parca asa se numea cartea dar era in japoneza. Deci: intrebarea mea este: Exista o astfel de carte si in romana si cum se numeste?

4 răspunsuri:
| Pedala a răspuns:

Ii zice du-te la scoala, fa-ti prieteni, masturbeaza-te si nu mai pierde vremea aiurea la Pc

| Pedala a răspuns:

1. anul 2 la liceuhappy bravo! cum ai pacalit profesorii?
2."nu-s"
3. oBsedat
4. fii coerent
Concluzie personala: elimina tensiunea, da laba aia de care ziceam si dap, du-te la scoala ca mai ai de lucru.

Ps. arati a imbecil, am vazut ochelari mai reusiti in Matrix.
Stima!

| Vlad9371 explică:

1.merg la scoala si is in anul2 la liceu, 2.am prieteni destui, 3.eu nu ma masturbez ca tine ca nu-s obsedat de fete daca vreau sa eu trag la una eu trag daca nu nu si 4. daca nu stii mai bine taci ok?

| Vlad9371 explică:

Mai bine taceai ca era mai bine asa ai deschis gura si ai poluat aerul cu prostia care o ai in tine. Daca nu stii mai bine taci si lasa-i pe aia capabili sa raspunda nu raspunde tu ca esti incompetent. ok?