| AdrianMar a întrebat:

Buna ...Am un tablou (Taranca cu Ulcioru) semnat in partea stanga jos Grigorescu si pe spate are o stampila nu se prea cunoaste si tot pe spate in partea stanga scrie
23___R.
P.
TARANCA CU ULCIORU
N.Grigorescu

4 răspunsuri:
| IssabellaLoLa a răspuns:

Vrei sa stii daca esti proprietara unui grigorescu original?
ei bine, e greu de spus doar din datele date de tine; ar fi bine sa apelezi la un expert deoarece sunt foarte multe falsuri foarte fidele originalului si e este greu si pentru un expert sa te asigure ca e vorba de un grigorescu original daca nu are in fata tabloul respectiv
:*:*:*
dar ar fi nemaipomenit sa ai un original happy din mai multe aspecte happy

| TomaSorinel1974 a răspuns:

Dacaq esti propietarul ai putea sa il vinzi si mai bine daca e originalul

| Motanime a răspuns:

Sii care e intrebarea?

| AdrianMar explică (pentru Motanime):

As vrea sa stiu daca are o valoare deosebita