| elisabeth09 a întrebat:

as dori cateva sfaturi de moda
EX:ce culori se poarta in aceasta vara si aceasta toamna... dantela. tinte ..sau ce altceva? mi-ar place sa-mi fac unele haine singura
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| aaadddaaaa10 a răspuns:

Hei ^_^! Uite un site http://www.polyvore.com/. Sper ca te-am ajutat.

| elisabeth09 explică (pentru aaadddaaaa10):

Multumesc.ti-am dat funda din toata inima :*

| aaadddaaaa10 a răspuns (pentru elisabeth09):

Cu placere:*, si mersi:*

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Deja a devenit penibil, grețos și trist când vezi că oamenii se îmbracă după "ce se poartă vara asta" și nu după cum le place lor.
Dar nu-mi rămâne decât să râd de voi pe stradă când văd cât de hidos arătați îmbrăcate cu haine care ar arăta bine doar pe anumiți oameni.