| andutzu1187 a întrebat:

Buna as dori si eu sa stiu unde pot gasi ceara pentru incondeiat oua poate sa-mi spuna cineva daca exista vreun magazin online de unde o pot achizitiona?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Ceara de incondeiat este ceara de albine lasata pe foc sa se arda, de fapt tinuta la foc mic pana capata culoarea aceia inchisa.

| andutzu1187 explică (pentru Mihaela1964):

Multumesc frumos, nu am mai incondeiat oua dar as dori sa incerc stiam ca se foloseste ceara de albine dar, dat fiind faptul ca este deschisa la culoare m-am gandit ca poate se mai adauga colorand pentru a deveni neagra.

1 răspuns: