| Hugs12345 a întrebat:

As vrea sa fac un spectacol de Craciun prin care sa strang bani pentru niste copii saraci, prin ce activitati as putea? ce materiale sa imi pregatesc? cum as putea sa fac acesti bani in cadrul acestui spectacol? Va rog, un sfat :* multumesc!

3 răspunsuri:
| Monogatari a răspuns:

Hey, ai putea sa faci diferite "figurine" origami, pe internet poti gasi o graamaaada de tutoriale iar dupa aceea poti face un teatru de papusi, poti canta daca ai talent, poti sa il rogi pe tatal tau sa se imbrace in Mos Craciun si sa le dea cadouri acelor copii, Sunt multe, multe, multe chestii pe care ai putea sa le faci. Sper ca te-am ajutat, Baftaa!

| Monogatari a răspuns:

Hey, poti sa faci origami iar dupa aceea poti sa faci un teatru de papusi, poti canta iar oamenii sa cumpere bilet pentru a te auzi cantand, poti sa il rogi pe tatal tau sa se imbrace in Mos Craciun si sa le dea cadouri acelor copii, etc.