| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva.
Deci am strans niste bani ( 6, 5 lei in total ) si inca mai strang.
Ce as putea sa imi cumpar de acesti bani?
Argumente.

9 răspunsuri:
| pink13 a răspuns:

Pufuleti gusto mari, cei mai bunilaughingiti ajung toata saptamana

| Pufoshenia a răspuns:

6,5 lei sunt cam putin banii. Strangeti cam 100 si ia-ti niste haine noi, mergi cu prieteni undeva,ia-ti lucruri mai dragute la scoala, sau pregateste-te de pe acum de revelion sau craciunlaughing, ceva halteri de sport ai o multime de optiuni.De 6,5 lei iti iei abia cv mancare sau alt cv.Baftahappy

| LaraDot a răspuns:

Depinde cati strangi... daca strangi peste 20 poti sa mergi cu prietenii sau colegii (depinde cati ani ai) la mall sa vedeti un film. E chiar foarte tare.

| costel121 a răspuns:

Ia-ti un burete mare!

| alecssandra a răspuns:

Strange mult mult si pana la vara pleci intr-o excursie sau te inoiesti din cap pana in picioare...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1 pachet de guma, un corn, si o doza de cola/pepsi/spirte/fanta etc.Astea pentru ca ai babni putini si mai bine mananci ceva, asta daca nu esti fumator si intri mai strangi bani sa iti iei un pachet de tigari sa fumezi

Răspuns utilizator avertizat
| GeorgianaGya a răspuns:

Pai de acesti bani ai putea sa iti cumperi ceva de manacre ex: crenvusti..., dar ai putea sa iti cumperi si dulciuri. dar eu cred ca cel mai bine este sa iti cumperi ceva folositor si sa nu il mananci sau alt ceva sa iti ramana tie. bafta in continuare bbye

| s73f1 a răspuns:

Cu sase lei cincizeci cumparati o ciocolatica sau niste bombonici si app catzi ani ai mai exact?