| Kmnths a întrebat:

Buna!
As vrea sa invat limba italiana cat mai repede, pana in iunie, si as vrea sa stiu daca ma puteti ajuta. Eu vorbesc spaniola si cum sunt foarte apropriate, le incurc.
Cum sa fac sa o invat?
Funda!

2 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Caută pe net programul Rosseta Stone... descarcă-l și folosește-l îți garantez că după două săptămâni în care l-ai folosit vei știi italiana.
Succes la învățat!

| Kmnths explică (pentru KatnissEverdeen):

Hei, imi poti da mai multe detalii despre acest program. Cum ar fi daca il pot descarca gratuit, de unde il pot descarca, te rog. Merci.