| DJyAlex a întrebat:

As vrea sa invat limba spaniola pana in iunie in 2019, cum as putea face asta fara meditatii?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cumpara carti de limba spaniola si pune-te pe invatat. Ce ai vrea altceva?

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Pai sunt carti speciale de nivel 1 incepatoribpe care le poti lua de la biblioteca, poti sa iei si de pe net verbe, animale etc categori de genu sa le scrii undeva si apoi sa le repeti sa le inveti, sau te poti uita la filme/seriale.