| BicutsBia2011 a întrebat:

Azi este ziua unei prietene.si vreau sa fac un colaj cu poze cu noi 2. imi puteti da un site pentru asa ceva? dau funda plus vot.

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

De ce nu il faci pe un carton in forma de inima si pui acolo poze cu voi?
Asa l-ar putea lipi pe perete... Daca il are in calculator il va vedea foarte rar.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda :*
Asa ai facut?

| CreațaMăăă a răspuns:

Iti voi da nume
1)PiZap.com
2)PhotoShine
3)Artesoft Photo Collage Maker Sunt cele mai bune.In caz ca te blochezi trimite-mi un mesaj;-)

| denissedoth a răspuns:

Exista un program : movie makerbig grin cred ca este potrivit pentru ceea ce vrei tu sa faci big grin si este de asemenea usor de foloositbig grin