| Pikabu19 a întrebat:

Buna bunaaa! Vreau sa stiu daca la facultatea de teologie, sectia Arta Sacra, exista modulul pedagogic pentru ca imi doresc sa devin profesoara de educatie plastica. Multumeesc!

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

DA, se face! Este o pregatire profesionala optionala si va trebui sa optezi pentru a urma modulul psihopedagogic(modul I) la inceputul studiilor de licenta( anul I). Daca nu vei alege sa-l urmezi la inceputul studiilor de licenta, vei avea posibilitatea sa o faci, contra cost, numai ce iti vei obtine diploma de licenta.