| EdwardHopper a întrebat:

Bună ziua. Vreau sa întru la facultatea de arta sacra, care aparține facultatii de teologie, dar sunt indecis în legătură cu orașul pe care ar trebui sa îl aleg. Ma gândesc între universitatile babeş bolyai din Cluj și Alexandru I Cuza din Iași. Nu știu care este mai buna. Care sunt avantajele și dezavantajele fiecăreia. Ma poate ajuta cineva din domeniu?
Ofer și funda (daca îmi dau seama cumhappy

Răspuns Câştigător
| RaduRobertRO a răspuns:

Ambele sunt la fel de bune, depinde unde vrei sa inveti: in Ardeal - unde viata e mai scumpa, sau in Moldova unde e mai ieftin. Depinde de unde vii, e fel de viata sociala ai, etc. NU uita si distanta pana acasa... o sa vezi ca e important.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Le recomand pe ambele. Tu mergi la cea mai apropiata de tine.