| ILoveCola a întrebat:

Care era site-ul acela unde poti publica scrieri personale, gen mici romane si le poti citi pe ale altora?

Răspuns Câştigător
| duuh a răspuns:

Wattpad.com?

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

M-a amuzat formularea ''mici romane''. Probabil te refereai la nuvele sau flash-uri. Oricum, site-ul numarul unu ramane clar amazon.com. Singurul cu adevarat profesionist si profitabil. Mai exista site-uri, gen wattpad (pe care nu le recomand pentru ca nu iti aduc beneficii financiare, doar deservicii). Ceea ce nu inteleg eu e de ce nu doresti sa iti publici un volum intr-un mod profesionist? Pe site-uri gen wattpad risti chiar sa pierzi si drepturile de autor si in fapt nu te alegi cu nimic.

| ILoveCola explică (pentru TheAce):

Hei! Iti multumesc pentru raspuns.Siteul pe care il cautam era wattpad.Nu sunt scriitoare, nici macar nu am compus ceva, dar mi-am propus sa fac asta si vroiam sa iau exemplu din scrierile celorlalti.Imi parea interesant siteul, faptul ca poti citi si opere ale unor necunoscuti, debutanti, etc, nu doar pe cele ale marilor scriitori.