| 30stm a întrebat:

Buna!happyCe parere aveti despre arta? Dupa parerea voastra este interesanta, plictisitoare? Vreau sa stiu neaparat parerea voastrabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Tudor1212 a răspuns:

Plictisitoare,nu cred. Mai degraba ar fi plictisitoare pentru cei carora nu le place, sau care nu vor sa vada acea arta in profunzime.Mie personal mi se pare fascinanta caci in imaginea a unui om de exemplu putem vedea viata sa, calitatile sale morale si fizice si imi place foarte mult sa caut, sa observ profunzimea fiecarui obiect mai ales din arta.Dar a ta care e?

7 răspunsuri:
| 30stm explică:

Pentru mine este mai mult decat interesanta...:X:angrysunt la liceul e artahee hee

| Dakota a răspuns:

Pai ce sa spun. Arta este un fel de a te exprima intr un mod indirect pe o foaie alba. poti pune orice chiar si sentimentele crying((
Ce sa mai spun sunt la LICEUL DE ARTA deci inseamna mult pentru mine :X:X:X:

| Smile_5509 a răspuns:

Prin arta poti sa iti exprimi sentimentele, iar pe foaia de hartie va fi o parte din sufletul tau.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Plictisitoare, nu e în nici un caz. Interesantă, e prea puţin spus. Să descoperi viziunea altora despre lumea reală, exprimată prin sunet, forme, culoare, mişcare, să compari cu viziunea ta...Arta e fermecătoare, captivantă, incitantă!
Te invit pe un site de literatură http://lecturirecenzate.ro/ şi unul care prezintă reflectarea literaturii de către arte: pictură, sculptură, gravură, muzică, balet, http://zinnaida.wordpress.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in niciun caz plictisitoare1 Eu prin arta ma exprim si fara ea nu as putea trai deci...

| CristianCristian322 a răspuns:

Plictisitoare

| Noname193 a răspuns:

ARtta thinking`
ee ceva speCiall smug ff frumos, interesantt smug.
Plictisitoarre in niciun caz no talking