| тєqυιℓα a întrebat:

Vreau parerea voastra despre Andreea Tonciu. Funda pentru cea mai interesanta parere!

Răspuns Câştigător
| GuitarFly a răspuns:

E idolul meu, o maresc, o iubesc, e modelul meu in viata, vreau sa fiu ca ea, este cea mai draguta persoana din toata lumea, o admir muuuult de tot love struck love struck love struck love struck love struck. Emisiunea fete bune a fost geniala numai pentru ca aparea Andreea in ea. O maresc, e cea mai adorabila fiinta de pe tot pamantul, are un simt al umorului foarte dezvoltat, pacat ca fostii ei iubiti au fost asa fraieri, chiar merita ce e mai bun in lumea asta, i-as bea apa de baie love struck love struck love struck

| NoNeimm a răspuns (pentru GuitarFly):

rolling on the floor)Ai uitat sa zici ca e DIVINA`!love strucklove strucklove strucklove struck

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Un mare mascarici

| iöиi a răspuns:

E proasta de bubuie rolling on the floor

| mimiwewem a răspuns:

E frumușică. Ar fi mai bine dacă nu s-ar mai prosti.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cu poza ei nemachiata, mi-am intarcat catelusii.Rasul ei e ring-ton-ul meu favorit.