| youandmeislove a întrebat:

Buna cine stie raspunsul la visul meu daw funda:am visat ca eram intr-o alta lumea si ca eram cu un baiat(iubit)si erau vampirii in jurul nostru si el a disparut iar vampirii au sarit toti pe mine si nu ma lasau sa plec si mau muscat de gat ma simteam apasata asa(raspuns)ce >>>inseamna?

Răspuns Câştigător
| JustLOvex a răspuns:

Buna!

Asta ar putea sa insemne ca esti indragostita si/sau inainte sa te culci te`ai gandit la ellove struck. Apoi partea cu vampirii: daca esti pandit de vampir - te simti victima unor oameni mai puternici, te simti folosit, altii profita de tine, dar nu te poti opune; slabiciunea sau teama te coplesesc, deci lupta impotriva celor care se folosesc de tine.
Fundika?batting eyelashes

XoXo, JustLOvex!

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Băiatul acela chiar te iubește, dacă a putut el să te lase singură cu o armată de vampiri, de să-ți sugă tot sîngele.
Să ai curaj și să i-o spui cînd te vei întîlni cu el.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ca te-ai uitat prea mult la ca.catul ala de Twilight, sau orice alte filme cu vampiri pentru copile pre-pubertare.

| Insidious a răspuns:

Inseamna ca te uiti prea mult la Twilight.

| sbianca a răspuns:

Te-ai uitat la prea multe filme.nu e nici un semn.doar tea speriat filmul cu vampiri la care te-ai uitat.