| GreenPills a întrebat:

Deci...seara asta ma simteam tare obosit si m-am pus pe la 22:30 in pat ca sa ma intind si am adormit. Dupa aceea m-am trezit la 00:00 si eram fresh(ca si acum). Faza e ca am avut un ciudat in care mi se parea ca mesajul este:"Nu poti trece in partea cealalta". Am visat ca ma uitam la un film, dar nu-mi amintesc decat sfarsitul filmului si pe ecranul laptopului scria "nu poti trece mai departe", iar dupa aceea vroiam sa ma duc in bucatarie si erau peste tot prin hol oameni care bateau cuie in pereti si in usi, iar cei care stateau in fata bucatariei nu ma lasau sa trec...si atunci m-am trezit(dar nu eram speriat, nu aveam nimic, eram extrem de odihnit!). Ce credeti are vreo legatura visul asta cu viata reala sau e doar un simplu vis?

Răspuns Câştigător
| JokoSmile a răspuns:

Hi. Visele sunt vise. Si eu mai am vise ciudate I don't want to see dar nu au nici o legatura cu viata reala laughing. Mie imi place sa visez. parca e o,, mini-aventura,, laughinglaughing mai ales daca sunt din astea ciudate laughinglaughing...
Nu iti fa griji. treci la nani inapoi ca pana dimineata mai e tongue
Peacehappy