| maria_3996 a întrebat:

l-am visat pe fostul meu iubit care m-a parasit fara sa-mi spuna un cuvint dar eu il iubesc foarte mult.,, In vis eram noi doi si el imi spunea ca vrea sa fie cu mine dar eu il respingeam,,. ce inseamna visul?

2 răspunsuri:
| tabittha a răspuns:

Visele sunt niste reactii ale subconstientului care inca nu e impacat cu ideea despartirii si cum tu nu-l lasi sa se relaxeze, noaptea inca lucreaza, dar in defavoarea ta. O sa te trezesti mai obosita decat inainte de culcare. Incearca sa treci peste, ocupa-ti mintea cu altceva si nu mai crede in vise. Numai bine!

| DleUndercover a răspuns:

Ca inca te mai gandesti la el in plus te gandesti atat de mult incat nici noaptea nu scapi de el (pls nu mia crede in spuse babesti despre vise)