| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ai văzut articolele despre Iliada şi Odiseea, nu vrei să vezi cum se reflectează şi Eneida în creaţiile artistilor? Dă click pe http://9abordare.blogspot.com/2011/05/eneida.html

Răspuns Câştigător
| Tudor_6050 a răspuns:

Multumesc din inima iuefo. Iubesc arta. :X "Fiecare copil este un artist. Problema este cum să rămână un artist şi după ce va creşte."
- Pablo Picasso

3 răspunsuri:
| Tudor_6050 a răspuns:

happy.Asa este.In viata vom trai momente dificile.Dar trebuie sa ne pastram zambetul pe buze.big grin

| sMileY_6558 a răspuns:

Oau love struckx sunt foarte frumoasa toate aceste creatii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tudor, e simplu, păstreză-ţi sufletul de copil şi după ce vei creşte!