| Yone_5447 a întrebat:

Imi dati va rog ideei de provocari amuzante? Dar nu din acelea de genu striga pe geam nu stiu ce. Dau fundita happy.

Răspuns Câştigător
| GeoXD a răspuns:

Ceva vechi dar dragut ar fi "stai in 4 labe si fa ca magarul" laughing
sau pune acea persoana sa danseze pe o melodie pe care e imposibil sa dansezi, si sa se straduiascaaa :] it's very funny
eh, alte idei nu mai am :]

4 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Scrie un sms amoros si trimite`l unui numar aleator. Imita un profesor de la scoala. Timp de un minut comporata`te ca o maimuta in jungla. Punel/o sa danseze cu mopul. Sa faca cifre cu curu pe perete laughing. sa sarute cu limba un obiect din apropiere. Sa isi imigineze ca peretele este iubitul lui/ei timp de un minut. Descrie fiecare jucator printr-un cuvant. Spune primul cuvant care iti vine in minte cand te uiti la fiecare dintre ei (taretongue). Coloreaza-ti toata palma stanga cu marker negru. Mergi la un vecin si roga-l sa te lase sa folosesti baia lui pentru ca a ta s-a stricat. Daca te refuza insista si spune ca trebuie neaparat sa mergi la baie. Fa striptease pana la slipi. Schimba un articol de imbracaminte cu jucatorul din fata ta laughing. Daca vrei si intrebari pentru jocul adevar sau provocare sa-mi dai un mesaj pe privat ca stiu o groaza laughing. Sau daca mai vrei alte provocari

| Sucre a răspuns:

Sa manance ou crud cu mustar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la liceu la noi este o zi in an cand clasele de a 9 dau o provocare claselor de a 10 si inversi. Cea mai tare a fost cand provocarea a fost sa danseze dansul pinguinului in pijamale in curtea scolii in pauza mare impreuna cu directorul rolling on the floor

| angel13 a răspuns:

Daca e la scoala laughing la noi in clasa a venit o tipa acum doua zile si s`a dus la primul baiat pe care l-a vazut si l-a luat in brate si i`a spus te iubesc si a plecat laughing apoi a venit dupa 2 minute si statea in fata clasei si a spus -sunt o vaca!- laughinglaughing a mers prin toate clasele si a facut acelasi lucru laughing