| nine123456789123456789 a întrebat:

Va rog mult dati mi multe provocari.Dar sa fie provocari.....ca de exemplu : Mergi intr-un supermarket si striga TERORISTTTTT! dar va rog multe si amuzante

Răspuns Câştigător
| IoanaLollo a răspuns:

1. Mergi cu prieteni tai in oras, parc etc. Mergeti in spatele unei personae si aplaudati.
2. Mananca scortiscoasa
3. Scrieti diferite nume de fructe si legume pe hartii. Impaturiti hartiile, iar apoi desfaceti fiecare cate una pe rand. Si leguma sai fructul care va pica trebuie sa il mancati.
4. La scoala, in timpul orei striga i-a telefonul in mana si striga " Da, am invins, ma chinui de la ora de mate sa trec lvl asta.

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Strigi pe strada : "Putina atentie, va rog". Dupa ce s-au uitat la tine zici "Multumesc" si pleci.

| Expressions a răspuns:

Intra intr-un lift unde sa mai fie cativa oameni si spune asa: "Probabil va intrebati de ce v-am adunat azi aici."

| DropZone a răspuns:

Intra intr-un magazin fara tricou pe tine big grin big grin