| Andrutzzzza a întrebat:

imi puteți spune unul sau mai multe nume de prajituri ciudate? Nu trebuie sa fie reale.......multumesc!

Răspuns Câştigător
| prisacariustefan a răspuns:

Prăjitura cu lumerci și păienjeni, Tort de salamandre...Inventeazale cum vrei tu.

7 răspunsuri:
| Cocîrlăndosu a răspuns:

Păi ai putea sa faci un tort românesc Putzangâtan şi o prajitura japoneză Limbiîmidai.

| m2704 a răspuns:

E cam ciudata intrebarea ta.Dar te poti gandi si tu la un nume sa iti placa prin combinarea de cuvinte.Combina inceputul a unui cuvant cu sfarsitul altui cuvant.

| CEstLaVie a răspuns:

Reghe

| AlexLoveMRRRRRR a răspuns:

Negresa,Alba ca zapada,prajitura morena, ecler, amandina, ora 12, prajitura sharlot,prajitura teo, tiramisu, alba ca neagra, crema de zahar ars, papanasi, prajitura de lapesi si lapsesi laughing etx succes!

| Andrutzzzza explică (pentru AlexLoveMRRRRRR):

Mersi oricum, dar eu aveam nevoie de nume inventate, dar mersi oricum

| andreutzay a răspuns:

Prajitura din cu componente de cadavre
prajitura cu voma de caine
prajitura cu ochi de broasca

| lyly1111114 a răspuns:

Alba ca zapada budincuta in fine astea sunt reala